Недільне служіння
початок в 11 00

online трансляція

Початок трансляції в 12.15

Проспект 106, 4 поверх Бізнес Центр “ГІГА”

0954388233 0680864738

Християнська Церква Повного Євангелія

Загально церковна Молитва

Молитва є одним з найсильніших важелів, які має церква. Це дана Богом сила, за допомогою якої ми можемо міняти цей світ. В Слові Божому сказано: «І все, чого ви в молитві попросите з вірою, то одержите» (Матвія 21:22). Ми віримо в ці слова, тому кожного понеділка всією церквою збираємось на молитву, щоб донести до Господа різні питання і проблеми.

Молитовні зібрання церкви є тематичними. В перший понеділок місяця ми молимось за матеріальну частину нашого життя. Адже всі ми живемо на цій землі і залежимо від фінансів. Ми стоїмо у вірі, що «Господня земля, і все, що на ній» (1 Коринтян 10:26). Тому все, що нам потрібно, потрібно просити у Господа.

Другий понеділок – сімейні молитви або молитви за сім’ї. Сім’я – одна з основних цілей диявола. І ми бачимо це в сучасному суспільстві – у кількості конфліктів, розлучень та зламаних доль. Лиш Господь може захистити нас від цього і дати мудрості у побудові щасливого шлюбу.

Третій понеділок – молитви за церкву і її роботу. Ми все робимо силою Господа і для Його слави. Тому тут важливо чути голос Божий і бути чутливим до Нього. Ми стоїмо в молитвах за різні служіння, християн, молимось один за одного… Таким чином ми даємо можливість Духу Святому рухатись в нашому житті.

І в останній понеділок кожного місяця ми приходимо до Господа в хвалі і подяці за те, що Він робив протягом всього цього часу. Ми хвалимо Його і признаємо, що те добре, що ми отримуємо в житті – від Господа. Біблія нас вчить, щоб ми не забували дякувати. Тому ми збираємось ввечері і приносимо наші подяки Йому.

пожертвувати


 

тут будуть реквізити