Недільне служіння
початок в 11 00

online трансляція

Початок трансляції в 12.15

Проспект 106, 4 поверх Бізнес Центр “ГІГА”

0954388233 0680864738

Християнська Церква Повного Євангелія

Кофе Хаус

«Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх?» (Притчі 24:11) Ці слова зі Слова Божого нас вчать, що є люди, які знаходяться «на краю». І ми не повинні проходити повз них, не звертаючи уваги. Це і є тим «наріжним каменем», тією основою, що рухає служінням Кофе Хаус.

Щосереди двері церкви відкриваються для знедолених та поранених  людей, для тих, кого «покидало по життю», для тих, хто «не зміг втриматись на плаву». Це служіння для тих, хто впав в залежність від алкоголю чи наркотиків, хто втратив своє житло і тепер змушений тинятись вулицями міста, хто втратив орієнтир і не може жити достойним життям.

Головним девізом Кофе Хаус є фраза «Принеси надію в безнадійність». Тут ми намагаємось показати людям підтримку і любов нашого Господа. Адже так важливо для людини почути і відчути, що вона комусь потрібна, комусь цікава і від неї не відвернуться, бо вона погано одягнена, погано пахне чи не відповідає якимось іншим критеріям.

Тут ми з привітністю зустрічаємо всіх людей, знайомимось, спілкуємось, дружимо. Тут пригощаємо солодощами та кавою-чаєм. Тут вислуховуємо про різні долі та труднощі в житті. Тут намагаємось допомогти кожному. Тут розказуємо про те, що Біблія може дати пораду і допомогу як вийти з тієї чи іншої важкої ситуації. Тут ми намагаємось підтримати людину і дати їй надію на те життя, яке описане в Слові Божому, та віру в те, що вона зможе цього досягти.

Служіння Кофе Хаус діє з 2012 року силами трьох церков міста. Через наші зустрічі пройшли сотні людей, десятки доль змінились. І це лише початок! Ми віримо, що Господь через нас «може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас» (Єфесянам 3:20).

пожертвувати


 

тут будуть реквізити